[email protected]

tworzenie stron internetowych

dokładnie takich, jakich potrzebujesz

 

Mogę stworzyć dla Ciebie stronę, która będzie jak dobry garnitur, jak zegarek, jak elegancka garsonka z dobrze dobraną torebką. Tego wymaga biznesowy savoir vivre. Przecież nie idziesz na spotkanie z klientem w ubłoconych butach, wlokąc za sobą sznurówki.

Nigdy nie ma się drugiej okazji, żeby zrobić pierwsze wrażenie.

zamów swoją wymarzoną stronę internetową
Dlaczego warto mieć atrakcyjną stronę internetową

Strona internetowa jest wizytówką firmy. Jest odbiciem osobowości i charyzmy jej właściciela. Cierpliwie przemawia w Twoim imieniu, gdy jesteś zajęty sprawami firmy. Jest Twoim niestrudzonym ambasadorem. Atrakcyjna i przemyślana, jest okazją do zrobienia dobrego wrażenia na nowym kliencie. A pierwsze wrażenie jak wiadomo, można zrobić tylko raz.

 

to mogę Ci zagwarantować:
ale tego nie zrobię:

Ważne szczegóły

Jest kilka spraw, o których będziemy musieli porozmawiać. Sam wygląd strony to nie wszystko. Ważne są jeszcze takie kwestie, jak RODO, SEO, SSL, optymalizacja, Google Analytics,  Open Graph i parę innych. Spokojnie i pewnie, przeprowadzę Twoją firmę przez te wszystkie rafy.

Hosting i domeny

Strona internetowa potrzebuje miejsca do życia. To nie są proste sprawy, ale na szczęście też nie są specjalnie drogie. Pomogę Ci posadzić Twoją nową stronę na stabilnym gruncie.