portfolio

poznaj moje realizacje

"Praca jest wynikiem konieczności zewnętrznej. Twórczość jest wynikiem konieczności wewnętrznej. Przed każdym człowiekiem stoi wybór - tworzyć czy tylko pracować."

Bolesław Piasecki

Elpodo

Gabinet Podologiczny Elżbieta Zawadzka

W holenderski Den Haag i w polskim Hrubieszowie – piękne stopy to zdrowe stopy.

Strona wizytówka przedstawiająca ofertę firmy i budująca jej markę, zbudowana według indywidualnego projektu graficznego.

 

3 Minuty o poranku

Strona 3 minuty o poranku to miejsce od kobiety dla kobiet.

Czy wiesz, jak bardzo może zmienić się Twój dzień, gdy każdego poranka poświęcisz 3 minuty, aby pobudzić pozytywne emocje? Może podczas delektowania się poranną kawą albo w trakcie codziennego biegania? Może, gdy bierzesz prysznic lub nakładasz cudowny makijaż? Albo gdy wyruszasz w drogę do pracy, odwozisz dzieciak do szkoły?

Odpowiedź na to pytania znajdziesz na nowej stronie Karoliny Hartman – blogerki, copywriterki, specjalistki od mediów społecznościowych.

Pomiędzy Słowami

Copywriting szyty na miarę

Strona dla młodego, zdolnego i bardzo przedsiębiorczego copywritera.

Zlecenie obejmowało wykonanie strony w CMS  WordPress, w oparciu o indywidualny projekt graficzny, zaprojektowanie logo oraz obróbkę graficzną zdjęć.

Era Dronów

Profesjonalne statki bezzałogowe i oprogramowanie

Strona poświęcona branży statków bezzałogowych. Publikuje wiedzę i informacje z zakresu zastosowania dronów w różnych gałęziach przemysłu oraz wiedzę o sprzęcie, jaki najlepiej nadaje się do różnych zadań.

U Cioci Gosi

Przedszkole Prywatne, Warszawa Wola

Dla Przedszkola “U Cioci Gosi” wykonałem stronę internetową  w oparciu o własny projekt graficzny.

Zastosowałem sprawdzone w innych projektach rozwiązania, umożliwiające Klientowi proste i łatwe publikowanie treści ważnych dla funkcjonowania Przedszkola.

FAVAT

Biuro Rachunkowe, Warszawa Bielany, Raszyn

Projekt logo i strony internetowej typu onepage dla Biura Rachunkowego FAVAT. Biuro mieści się na warszawskich Bielanach oraz w Raszynie.

 

PLASTUŚ

Przedszkole Niepubliczne, Warszawa Białołęka

Dla Przedszkola “PLASTUŚ” wykonałem stronę internetową  w oparciu o otrzymany projekt graficzny. Nad stroną pracowaliśmy z Klientem tak długo, aż spełniła wysokie  oczekiwania pod kątem estetyki i funkcjonalności.

Zastosowanie systemu CMS WordPress umożliwia Klientowi proste i łatwe publikowanie ważnych dla funkcjonowania Przedszkola informacji, w postaci jadłospisów, ogłoszeń oraz wpisów na blogu, relacjonujących różne przedszkolne wydarzenia.

Systematyczne zasilanie bloga nowymi treściami było jednym z elementów działań SEO, wysoko pozycjonujących stronę “PLASTUSIA” w wyszukiwarce Google.

Marek Michalski

Serwis urządzeń gastronomicznych firm Rational i Frima

Strona internetowa dla (prawdopodobnie) najlepszego serwisu urządzeń gastronomicznych w Warszawie i Łodzi.

Klient zostawił mi wolną rękę w kwestii wyglądu i struktury strony, wymagając jedynie, by strona była utrzymana w estetyce prezentowanej przez firmę Rational. Powstała nowoczesna, minimalistyczna, a jednocześnie funkcjonalna strona, prezentująca w czytelny sposób ofertę firmy.

Jan-Kath

ekskluzywne, ręcznie tkane dywany

Zlecenie dotyczyło przeniesienia katalogu ponad 1000 ekskluzywnych, ręcznie tkanych dywanów z platformy shopify.com do systemu WordPress i umieszczenie strony na hostingu Klienta. Życzeniem Klienta było wykonanie kopii 1:1, możliwie wiernie naśladującej pierwotny projekt. Zadanie udało się wykonać idealnie.

Poprawiłem jedynie niespójności w dwujęzycznej nawigacji po stronie oraz poddałem optymalizacji krytyczne dla szybkości działania elementy strony.

Do realizacji zlecenia użyłem systemu WordPress oraz Woocommerce.

w tym miejscu może być

Twoja strona