[email protected]

portfolio

poznaj moje realizacje

"Praca jest wynikiem konieczności zewnętrznej. Twórczość jest wynikiem konieczności wewnętrznej. Przed każdym człowiekiem stoi wybór - tworzyć czy tylko pracować."

Firma Trans-Med nieprzerwanie od roku 2000 świadczy usługi odbioru, transportu i utylizacji odpadów medycznych od naszych Klientów. W ten sposób wspólnie chronimy naszą planetę.
Salon kosmetologii estetycznej mgr Patrycja Szubka
Prosta, ale niebanalna strona internetowa dla Agencji Medialnej INSPO.
Najbardziej minimalistyczny z moich projektów. Precyzyjnie celowany w wąską, bardzo profesjonalną grupę docelową. Bezbłędnie zapada w pamięć widza klimatem kinowego neonu.
Złota rączka w abonamencie! Domowe naprawy dla mieszkańców Warszawy.

To jeden z bardziej złożonych projektów w moim portfolio. Połączenie platform WordPress, Woocommerce i WPAmelia, okraszone sporą dawką kodu CSS.

Fundacja Non Profit, której celem jest zapewnienie bezpłatnej pomocy psychologicznej młodym ludziom w potrzebie.

Kompleksowa realizacja strony internetowej dla sopockiej Fundacji Drogi Proste. W ramach zlecenia została opracowana nazwa fundacji, logo, motto przewodnie, cytaty, teksty i grafiki. Ważnym elementem projektu są prace anonimowego artysty z nurtu street-art o pseudonimie Banksy, odniesione do problemów z jakimi borykają się młodzi ludzie.

Pośrednictwo i zarządzanie nieruchomościami, Public Relations, HoReCa, Nowe Technologie - Gdańsk Gdynia Sopt

Projekt logo i strony internetowej dla trójmiejskiej firmy Infinity 24 – property.
Nowoczesny, minimalistyczny design, subtelnie nawiązujący do trójmiejskich korzeni firmy, głęboko związanej z życiem lokalnej społeczności.
Grafiki stworzone z udziałem Sztucznej Inteligencji w programie MidJourney AI. Większość tekstów powstała z pomocą ChatGPT.

Sklep dla glazurników.

Prosta strona wizytówka sklepu z narzędziami dla glazurników.

Profesjonalna ekipa do remontów i wykończeń wnętrz!

Projekt logo i strony internetowej dla warszawskiej firmy MGR Remonty i wykończenia wnętrz. Strona jest nowoczesna, elegancka, profesjonalna, precyzyjna i czysta. Dokładnie tak samo, jak realizacje firmy MGR.

Sprzęt audio-video dla biznesu i do domu.

Wyrafinowany, krystaliczny, nieskazitelny dźwięk i obraz, wsparty najnowszymi technologiami przesyłu i zarządzania, to domena firmy AV Format.

Projekt strony przedstawia ofertę i dokonania firmy. Blog będzie źródłem najnowszych informacji z branży audio-video, wspomagając pozycjonowanie strony.

Naprawdę dobrze ułożone wydruki!

Projekt strony firmowej dla drukarni Drukekspres z Kwidzyna. Projekt graficzny nawiązuje kolorystyką do logotypu firmy, zawierającego 4 podstawowe kolory CMYK używane w poligrafii.

Szkoła komunikacji ludzi i zwierząt

Rozbudowana strona wizytówka, wykonana w technologii WordPress, z blogiem i katalogiem produktów na bazie  Woocommerce. Projekt graficzny to swobodna wariacja na temat jednego z gotowych motywów Astra, dopasowany funkcjonalnie do czytelnego przedstawienia szerokiej oferty Wesołego Ogonka.

Serwis elektroniki przemysłowej

Rozbudowana strona wizytówka w technologii WordPress. Indywidualnie zaprojektowana  szata graficzna i sposób prezentacji dokonań firmy. Zlecenie obejmowało także stworzenie logo firmy oraz podstawową optymalizację seo.

D-LAC Driessen Laboratory Consulting
D-LAC Consulting oferuje usługi doradcze w zakresie zaopatrzenia laboratoriów

Rozbudowana strona wizytówka w 3 językach. Indywidualnie zaprojektowana  szata graficzna i sposób prezentacji treści. Całość minimalistyczna i na wskroś nowoczesna, tak jak branża, w której działa firma D-Lac.

ZEMSTECH Robert Zemsta
Mobilny serwis maszyn budowlanych

Kompleksowe zlecenie obejmowało wymyślenie nazwy firmy, projekt graficzny logo i wykonanie strony internetowej typu wizytówka, przedstawiającej ofertę firmy. Dodatkowo strona została zoptymalizowana pod kątem pozycjonowania.

Gabinet Podologiczny Elżbieta Zawadzka

W holenderskim Den Haag i w polskim Hrubieszowie – piękne stopy to zdrowe stopy.

Strona wizytówka przedstawiająca ofertę firmy i budująca jej markę, zbudowana według indywidualnego projektu graficznego.

Pomiędzy Słowami

Copywriting szyty na miarę

Strona dla młodego, zdolnego i bardzo przedsiębiorczego copywritera.

Zlecenie obejmowało wykonanie strony w CMS  WordPress, w oparciu o indywidualny projekt graficzny, zaprojektowanie logo oraz obróbkę graficzną zdjęć.

Profesjonalne statki bezzałogowe i oprogramowanie

Strona poświęcona branży statków bezzałogowych. Publikuje wiedzę i informacje z zakresu zastosowania dronów w różnych gałęziach przemysłu oraz wiedzę o sprzęcie, jaki najlepiej nadaje się do różnych zadań.

Przedszkole Prywatne, Warszawa Wola

Dla Przedszkola “U Cioci Gosi” wykonałem stronę internetową  w oparciu o własny projekt graficzny.

Zastosowałem sprawdzone w innych projektach rozwiązania, umożliwiające Klientowi proste i łatwe publikowanie treści ważnych dla funkcjonowania Przedszkola.

Biuro Rachunkowe, Warszawa Bielany, Raszyn

Projekt logo i strony internetowej typu onepage dla Biura Rachunkowego FAVAT. Biuro mieści się na warszawskich Bielanach oraz w Raszynie.

 

Przedszkole Niepubliczne, Warszawa Białołęka

Dla Przedszkola “PLASTUŚ” wykonałem stronę internetową  w oparciu o otrzymany projekt graficzny. Nad stroną pracowaliśmy z Klientem tak długo, aż spełniła wysokie  oczekiwania pod kątem estetyki i funkcjonalności.

Zastosowanie systemu CMS WordPress umożliwia Klientowi proste i łatwe publikowanie ważnych dla funkcjonowania Przedszkola informacji, w postaci jadłospisów, ogłoszeń oraz wpisów na blogu, relacjonujących różne przedszkolne wydarzenia.

Systematyczne zasilanie bloga nowymi treściami było jednym z elementów działań SEO, wysoko pozycjonujących stronę “PLASTUSIA” w wyszukiwarce Google.

Serwis urządzeń gastronomicznych firm Rational

Strona internetowa dla (prawdopodobnie) najlepszego serwisu urządzeń gastronomicznych w Warszawie i Łodzi.

Klient zostawił mi wolną rękę w kwestii wyglądu i struktury strony, wymagając jedynie, by strona była utrzymana w estetyce prezentowanej przez firmę Rational. Powstała nowoczesna, minimalistyczna, a jednocześnie funkcjonalna strona, prezentująca w czytelny sposób ofertę firmy.

ekskluzywne, ręcznie tkane dywany

Zlecenie dotyczyło przeniesienia katalogu ponad 1000 ekskluzywnych, ręcznie tkanych dywanów z platformy shopify.com do systemu WordPress i umieszczenie strony na hostingu Klienta. Życzeniem Klienta było wykonanie kopii 1:1, możliwie wiernie naśladującej pierwotny projekt. Zadanie udało się wykonać idealnie.

Poprawiłem jedynie niespójności w dwujęzycznej nawigacji po stronie oraz poddałem optymalizacji krytyczne dla szybkości działania elementy strony.

Do realizacji zlecenia użyłem systemu WordPress oraz Woocommerce.

w tym miejscu może być