[email protected]

o mnie

poznajmy się
Witaj! Poznajmy się!

Nazywam się Marek Adamski.  Najkrócej rzecz ujmując, jestem pasjonatem, który swoje pasje przemienił w sposób na życie. I z góry Cię uprzedzam, że słowo pasja pojawi się w tym tekście jeszcze wiele razy.

Avatar wygenerowany przy użyciu programu Midjournej AI

Zaczęło się od psucia zabawek, bo zawsze mnie ciekawiło, co jest w środku i jak to działa. Dość szybko wśród zabawek pojawił się aparat fotograficzny, wtedy jeszcze analogowy. Nagle odkryłem, że równie pasjonujące co psucie, jest utrwalanie na papierze fotograficznym tego, co się dzieje wokół mnie. Niedługo potem pojawiła się kolejna zabawka – komputer. Zaczęła się jazda bez trzymanki. Wsiadłem na rollercoaster, który wywrócił moje życie do góry nogami i cały czas, aż do dzisiaj,  nie pozwala na spoczynek. Rozwija, ekscytuje, na każdym technologicznym zakręcie zapiera dech w piersiach. Uskrzydla i dodaje sił. Najkrócej rzecz ujmując – pasjonuje!

Dobrze jest znaleźć sobie hobby, które tak człowieka wciąga, i sprawia, że z radością czeka się na kolejny tydzień, zamiast ponuro liczyć dni.

Komputery zafascynowały mnie totalnie i bezgranicznie, na każdym poziomie ich działania. Uczyłem się  budowy i funkcji układów scalonych. Odkrywałem potęgę modułowej konstrukcji podzespołów, łączonych jak klocki Lego. Hipnotyzowały mnie możliwości, jakie dawało pisanie programów komputerowych. Szybko nauczyłem się wykorzystywać komputer, jako uniwersalne narzędzie ułatwiające pracę.

W czym mogę Ci pomóc?

Od ponad 25 lat zajmuję się zawodowo różnymi obszarami informatyki. W roku 2016 założyłem firmę Big Bit i od tego momentu pracuję na własny rachunek. Jestem przekonany, że komputer to niezwykłe, uniwersalne i potężne narzędzie, najbardziej doniosły wynalazek ludzkości. W XXI wieku nie ma biznesu, w którym komputer nie odgrywałby ważnej roli.

sprawdź, co mogę dla Ciebie zrobić

Moim klientom daję pewność, że ich komputerowe narzędzia pracy będą sprawne, bezpieczne i wydajne. Świadczę kompleksowe usługi obsługi informatycznej skierowane do mikro, małych i średnich firm, oraz osób prywatnych z Warszawy i okolic.

Mam proste, ale silne przekonanie. Najbardziej znaczącym sposobem odróżnienia twojej firmy od konkurencji, najlepszą metodą na pozostawienie tłumu w tyle jest odpowiednie korzystanie z informacji.

A co z tą fotografią?

Ważnym elementem mojej oferty jest tworzenie stron internetowych. W tej dziedzinie z powodzeniem łączę moje dwie, wydawałoby się przeciwstawne pasje. Jedna to pisanie programów komputerowych, z ich precyzyjnymi, surowymi, technicznymi językami, a druga to fotografia – świat sztuki, piękna i estetyki. Świat, w którym ważna jest wrażliwość na kształty, barwy i przekazywane emocje. Dzięki takiemu dualnemu podejściu, strony które tworzę są przemyślane, przyjazne dla użytkownika, skuteczne jako narzędzie biznesowe, a jednocześnie ładne, lekkie w odbiorze i dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Idealna forma wyrazu dla ludzi ceniących sobie piękno.

„Fotografia – język postrzegania – jest moim środkiem wyrazu. Wypełnia ona lukę między językiem mówionym a pisanym, dlatego jest idealnym sposobem porozumiewania się na całym świecie”.

W ten oto sposób w mojej pracy spotykają się dwa narzędzia – komputer i fotografia. Odpowiednio przeze mnie użyte, pozwolą Ci dotrzeć do nowych klientów na całym świecie. Pokazać całemu światu, albo lokalnej społeczności, jeśli tylko zechcesz, Twoje fascynujące, tworzone z pasją,  produkty lub usługi.

Czyż nie jest to ciekawa perspektywa? Zadzwoń, napisz, porozmawiajmy! Może wspólnie stworzymy coś pięknego i użytecznego?